Güneş Modülleri

Güneş Enerji Modülleri

Her talebe yönelik yüksek verimli solar modüller en zorlu kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Ürün programımızda bulunan tüm mono- ve poli-  kristalli solar modüller farklı kapasite sınıflarında mevcuttur, bu sayede her türlü montaj uygulaması için uygun çözümler sunulabilmektedir.

2001 yılında kuruldu, AXITEC hızlı bir şekilde piyasada yer buldu ve iki bölgede modüller sunmaktadır – Avrupa, Asya. Hedef, fiyat, kalite ve etki derecesi bakımından “mükemmel” modül sunmaktır. Tüm kapasite sınıfları için harici doğrusal AXITEC yüksek kapasite garantisi geçerlidir.

AXIpremium XL HC 360-380 Wp

AXIpremium XL HC 430-460 Wp

AXIpremium XXL HC 530-555 Wp


2005 yılında kurulan şirket solar PV endüstrisinde dünya çapında lider şirketler arasındadır. JA Solar yıllık 8,5 GW kapasiteyle silisyum pul(wafer), hücre ve modüllerin dikey entegre imalat yeteneğine sahiptir. Şirket, hücre üretimi ve modül yapımı alanındaki teknolojiklerini sürekli olarak geliştirmek için PV araştırma ve geliştirmedeki güçlü yanlarını kullanıyor. Çinli üretici dünya genelinde 20.000‘den fazla çalışana sahiptir.

350W MBB Half-Cell Module

390W MBB Half-Cell Module

420W MBB Half-Cell Module

470W MBB Half-Cell Module

555W MBB Half-Cell Module

420W MBB Half-Cell Module


LUXOR, fotovoltaik piyasasında uzun yılları aşan tecrübeye sahiptir ve bu piyasanın taleplerini ve müşteri beklentilerini tanımaktadır. Stuttgart firması, kaliteye, uzun ömürlü kullanıma ve seçkin üretim yerlerinde verime yönelik üst düzey taleplerle modülleri tasarlar, geliştirir ve imal eder.

ECO LINE HALF CELL FULL BLACK

ECO LINE HALF CELL


Yeni nesil M10 (182mm) mono PERC hücrelerin kullanıldığı Mavi Çam Güneş Panelleri, 11BB ve yarım hücre teknolojisi ile Watt/m²’de en yüksek verimi sağlayarak, çok daha düşük maliyette elektrik üretme imkanı tanır. Optimize edilmiş elektriksel tasarımı sayesinde daha düşük Hot Spot riski ve daha iyi bir sıcaklık katsayısı sunan Mavi Çam Güneş Panelleri, beraberinde getirdiği avantajlarla güvenli yatırım tercihiniz olacaktır.

Half-Cell Monofacial PV Modül


ELİN A.Ş. adı altında 1981 yılında kurulan şirket kurulduğu tarihten günümüze kadar; konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorun çıkartmadan tamamlamış olup, yaptığı bütün işleri örnek gösterilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bitirilen işler incelendiğinde aynı firmayla defalarca iş yapmış olmamızdan anlaşılacaktır.

MBB HC MONOCRYSTALLINE PV MODULE 535 - 550W

MBB HC MONOCRYSTALLINE PV MODULE 440 - 455W

MBB HC MONOCRYSTALLINE PV MODULE 390 - 405W

MBB HC MONOCRYSTALLINE PV MODULE 360 - 375W